Naše 8 ročné pôsobenie na trhu nás posúva na špičku v oblasti osobnej prepravy na medzinárodné letiská. Špecializujeme sa najmä na letisko Schwechat Airport Vienna.

Naša reklama je stopercentný servis a spokojnosť klientov.

Používame luxusné vozidlá značky MERCEDES BENZ s profesionálnymi vodičmi, ktorí Vám zabezpečujú plnohodnotný komfort a pocit bezpečia na Vašej trase, sú vždy oblečení v oblekoch a radi Vám pomôžu s batožinou. Všetky vozidlá sú vybavené GPS navigáciou, ktorá nám umožňuje monitorovanie polohy.

Ako malé prekvapenie máme pripravené pre každého klienta minerálnu vodu, čerstvú dennú tlač, prípadne si môžete spríjemniť cestu pozretím DVD filmu. Vozidlá jazdia výhradne po diaľnici. Všetky lety si sledujeme on-line na internete a tým vieme zabezpečiť 100 percentnú záruku pristavenia vozidla na čas.

Taxi Schwechat Bratislava je zameraná na jednotlivcov, veľké spoločnosti, turistov a zahraničné návštevy. Sme Vám k dispozícii nonstop i počas sviatkov. Ponúkame možnosť platby hotovosťou, kreditnou kartou aj fakturáciou. U nás máte nadštandardné služby za výborne ceny a budete sa cítiť ako VIP klient.

Platbu kartou treba nahlásiť pri objednaní transferu. Akceptujeme karty Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic, VISA a, VISA Electron.